Szeroki wybór opon; nowe opony letnie i zimowe w niskiej cenie

Koszyk jest pusty

Opony Zielona Góra - wymiana i sprzedaż: opony zimowe, opony letnie

Dzisiaj coraz mniejszą rzeszę kierowców trzeba przekonywać do wyższości opon letnich nad zimowymi w sezonie letnim i odwrotnie. Wiąże się to z wizytą w warsztacie wymiany opon, a ponieważ zbiega się to w czasie - powoduje to oblężenie warsztatów, czyli... kolejki. Wymiana opon w warsztacieSzukając rozwiązań przyjaznych kierowcom i pozwalające oszczędzać czas naszym Klientom, wprowadziliśmy system rejestracji on-line na wymianę opon oraz inne usługi w warsztacie takie jak:
  • naprawa hamulców
  • wymiana oleju
  • naprawy zawieszenia
  • wymiana teleskopów
  • komputerowa diagnostyka
  • serwis klimatyzacji

Przy wymianie opon oferujemy dodatkowo takie usługi jak depozyt opon. Zadbamy o to, żeby ogumienie było przechowywane w odpowiedni sposób i będzie oczekiwało na wymianę w następnym sezonie. Już teraz umów się na wymianę opon i sprawdź jakie to wygodne. Nasz Serwis znajduje się w Zielonej Górze (woj. lubuskie). Z myślą o wygodzie naszych Klientów zapewniamy przypomnienie SMSem o terminie wizyty (opcja bezpłatna).

Zobacz cennik usług

Nasz adres:

Opony-Auto.pl
ul. Dąbrowskiego 80 b
65-021 Zielona Góra

Rezerwacja stanowiska serwisowego

Już wkrótce funkcja rezerwacji stanowisk serwisowych będzie ponownie dostępna dla naszych Klientów. Modernizujemy nasz system informatyczny, aby obsługiwać naszych Klientów na jeszcze wyższym poziomie.

Rezerwację na wymianę opon lub przegląd diagnostyczny mogą Państwo złożyć telefonicznie: 515 264 500.

1. Wybierz datę, kiedy chcesz przyjechać do serwisu

Podanie daty to pierwszy krok. System zweryfikuje czy wybrany dzień jest dostępny. O czas przybycia i szczegóły poprosimy w kolejnych krokach.

Porównaj Opony

Jeśli nie wiesz jakie opony wybrać, zapraszamy do porównania produktów. Możesz porównać do 5 produktów.